Galeria

REKRUTACJA DO NASZEGO PRZEDSZKOLA TRWA PRZEZ CAŁY ROK

Dlaczego warto wybrać przedszkole Słoneczny-Zakątek?
 

Jesteśmy małym, kameralnym przedszkolem nastawionym na zindywidualizowaną opiekę i wszechstronny, harmonijny rozwój dzieci. Tworzymy małe (do 16 dzieci) grupy. Najmłodszą grupą opiekują się 2 panie. Codziennie na terenie przedszkola obecny jest również dyrektor nadzorujący przebieg podejmowanych działań.

 
Przedszkole przyjmuje dzieci od 2,5 do 5 lat.
 
Mieścimy się w parterowym, zapewniającym bezpieczeństwo 200 metrowym budynku otoczonym ogrodem i zamkniętym z zewnątrz  murem. Przedszkole posiada duże,przestronne, dobrze wyposażone sale. W przedszkolnym ogrodzie znajduje sie drewniany, certyfikowany plac zabaw oraz wiele przestrzeni do zabaw ruchowych, biegania i gier.
Dzięki zadaszonej części ogrodu wiele zajęć dydaktyczno i ruchowych odbywa się na świeżym powietrzu. 
 
W przedszkolnym ogrodzie prowadzimy również zajęcia związane z realizowanym projektem edukacji przyrodniczo – ekologicznej. Sadzimy rośliny, wysiewamy nasiona w mini – szklarni, prowadzimy obserwacje, eksperymenty, wykonujemy i wieszamy karmniki dla licznie przybywających tu ptaków, witamy i żegnamy kolejne pory roku.
 
Kadrę przedszkola tworzy zespół  młodych, wykwalifikowanych i kreatywnych nauczycieli, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę .W swojej pracy chętnie wdrażają nowe osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań i uzdolnień dzieci.
 
Przedszkole organizuje w sierpniu bezpłatne zajęcia adaptacyjne dla nowo przyjętych dzieci umożliwiając im stawianie pierwszych kroków w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, poznanie nowych kolegów oraz wspólną, wesołą zabawę na specjalnie przygotowanych zajęciach.
 
W trakcie roku przedszkolnego organizujemy spotkania, warsztaty oraz imprezy integracyjne dla dzieci i rodziców.
Opłata za przedszkole obejmuje cały pakiet oferowanych zajęć, wycieczek przedstawień czy koncertów, w ten sposób wszystkie dzieci korzystają z pełnej oferty przedszkola.
 
Oprócz realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego proponujemy naszym przedszkolakom wiele dodatkowych i ciekawych zajęć, spotkań, wyjść i aktywności:

  • codziennie język angielski
  • zajęcia umuzykalniające
  • rytmikę
  • zajęcia taneczne z elementami baletu, w tym tańce regionalne
  • warsztaty plastyczne (w tym spotkania w pracowni atrysty, wizyty w muzeach i galeriach)
  • zajęcia literacko – biblioteczne (codzienne czytanie, bajkoterapia, wizyty w bibliotece)
  • realizację zadań z projektu edukacji przyrodniczo – ekologicznej.

Facebook

szczepienia

szczepienia

UWAGA!

UWAGA!

Akcja zbierania nakrętek

KONKURSY

KONKURSY

Konkurs plastyczny „5 porcji warzyw, owoców, lub soku”

KONCERTY

KONCERTY

Koncerty edukacyjne

Podziękowanie

Podziękowanie