Galeria

REKRUTACJA DO NASZEGO PRZEDSZKOLA TRWA PRZEZ CAŁY ROK

Dogodny dojazd do Słonecznego-Zakątka

Przedszkole położone jest przy jednej z głównych ulic Lubonia ulicy 11 Listopada 158. Ze względu na swoją lokalizację stanowi dogodny punkt dla rodziców dojeżdżających do pracy do Poznania z Puszczykowa, Łęczycy, Wirów a także Komornik. Po wybudowaniu i oddaniu do użytku odcinka trasy ekspresowej na ulicy Głogowskiej dojazd do i z Poznania jest bardzo szybki i wygodny. Jeśli dla osób mieszkających na obrzeżach wschodnich Poznania w Koninku czy w Borówcu wygodnie dojeżdża się autostradą do pracy to nasze przedszkole jest także dla nich dogodnym punktem. Opiszemy możliwe warianty dojazdu.

Komorniki
Z Komornik najlepiej jedzie się ulicą Żabikowską chyba, że most przy CH Auchan jest wygodniejszy.

Dojazd z Komornik

Wiry
Z Wir najlepiej jedzie się ulicą Wirowską i dalej Żabikowską. Można także jechać dalej ulicą Komornicką i w prawo Żabikowską, ale ten wariant jest dłuższy.

Dojazd z Wirow

Łęczyca i Puszczykowo
Z obu tych miejsc jedziemy podobnie. Jeśli przejazd kolejowy jest otwarty możemy jechać prosto ulicą Poznańską i dalej Armii Poznań, ale trasa ta jest dłuższa niż przez Wiry. Dodatkowo możemy trafić na zamknięty przejazd kolejowy.

Dojazd z Leczycy i Puszczykowa

Dojazd z Poznania i do Poznania
Dojazd od strony ulicy Głogowskiej wymaga zjechania z drogi ekspresowej przy CH Auchan lub wcześniej ulicą Kowalewicką następnie przejeżdżamy most nad autostradą i jedziemy dalej ulicą Trauguta.

dojazd do przedszkola z poznania od strony glogowskiej

Bardzo łatwo jest za to dojechać w drugą stronę czyli do Poznania. Jedziemy ulicą Trauguta do mostu na autostradzie i dalej drogą ekspresową.

Wyjazd do Poznania

Dość łatwo także dojeżdża się autostradą z kierunku Borówca czy Dębca. Dojazd jest bardzo podobny jak w przypadku ulicy Głogowskiej.

dojad z autostrady

Ostatni przedstawiony wariant dojazdu dotyczy poznańskiej dzielnicy Świerczewo. Przejeżdżamy most nad autostradą i dojeżdżamy do ronda w Luboniu. Tu polecamy skręcić w prawo i jechać wzdłuż autostrady a potem na skrzyżowaniu prosto ulicą Poniatowskiego. Można także jechać na rondzie prosto i dalej ulicą Żabikowską, ale ze względu na przejazd przez skrzyżowania ze światłami ten wariant może okazać się dłuższy.

Dojazd z Poznania ze Swierczewa

Życzymy zawsze sprawnego dojazdu i szczęśliwego powrotu do domu!

Facebook

szczepienia

szczepienia

UWAGA!

UWAGA!

Akcja zbierania nakrętek

KONKURSY

KONKURSY

Konkurs plastyczny „5 porcji warzyw, owoców, lub soku”

KONCERTY

KONCERTY

Koncerty edukacyjne

Podziękowanie

Podziękowanie