Galeria

REKRUTACJA DO NASZEGO PRZEDSZKOLA TRWA PRZEZ CAŁY ROK

Więcej informacji na stronie: www.art-bonsai.pl

Spotkanie 1 – MUZEUM MUZYKI – 25.09.2013

czyli podróż w przeszłość

Państwo Ciekawscy odwiedzają Muzeum Instrumentów Muzycznych. Miejsce to okazuje się pełne instrumentów, które straciły dusze, ponieważ zamknięto je w szklanych gablotach. W jaki sposób przywrócić im dawny blask?

Spotkanie 2 – ZWARIOWANY WARSZTAT – 23.10.2013

czyli uzdrawiamy instrumenty

Sąsiad podpowiada Ciekawskim, że aby uratować instrumenty, powinni zwrócić się do lutnika. Bohaterowie wybierają się więc do jego pracowni, gdzie przyglądają się z bliska różnym typom gitar. Czy lutnik zna sposób by przywrócić instrumentom ich utracone dusze?

Spotkanie 3 – PIĘKNO PIEŚNI – 27.11.2013

czyli głos jako instrument

Państwo Ciekawscy dowiadują się, że głos ludzki również może być instrumentem muzycznym, jednak najlepiej brzmi przy akompaniamencie innych instrumentów. Czy głos okaże się niezbędny w procesie budowania zespołu?

Spotkanie 4 – ZAGRAJMY REGIONALNIE – 08.01.2014

czyli muzyczne zakątki Polski

Państwo Ciekawscy spotykają mieszkańców pewnego zakątka Polski i poznają ich zwyczaje bożonarodzeniowe. Czy trzeba być profesjonalnym muzykiem żeby śpiewać kolędy, czy też może je śpiewać każdy?

Spotkanie 5 – TANECZNY TANDEM – 29.01.2014

czyli historia tańcem pisana

Państwo Ciekawscy dowiadują się, że dusze instrumentów zamkniętych w muzealnych gablotach można odnaleźć w tańcu baletowym. Tancerze przedstawiają im pouczającą opowieść. Czy Bohaterom uda się odczytać jej sens?

Spotkanie 6 – DĘTE DĄSY – 12.03.2014

czyli rozmowy złotych instrumentów

Państwo Ciekawscy poznają dumne instrumenty dęte blaszane, z których każdy chce być najważniejszy. Czy uda się rozsądzić ich spór?

Spotkanie 7 – DZIWNE DŹWIĘKI – 26.03.2014

czyli zagadkowe instrumenty

Państwo Ciekawscy poszukują najdziwniejszego i najrzadziej spotykanego instrumentu. Który instrument spełni ich oczekiwania?

Spotkanie 8 – FORTEPIANOWE FORTELE – 23.04.2014

czyli czarno-biała przyjaźń

Państwo Ciekawscy przyglądają się instrumentom klawiszowym. Dowiadują się, że ich podobieństwo jest tylko pozorne. Który z klawiszowców jest instrumentem dętym a który strunowym?

Spotkanie 9 – RYTMICZNE RYTUAŁY – 28.05.2014

czyli bębnów czar

Państwo Ciekawscy dowiadują się jak wielką rolę odgrywa w muzyce rytm i podejmują ostateczne decyzje dotyczące składu powstającego wkrótce zespołu. Czy zaproszą bębny do współpracy?

Spotkanie 10 – RAZEM RAŹNIEJ – 25.06.2014

czyli zakładamy zespół

Państwo Ciekawscy prezentują stworzony przez siebie zespół muzyczny i dowodzą, że instrumenty w grupie brzmią dużo lepiej niż osobno.

Facebook

szczepienia

szczepienia

UWAGA!

UWAGA!

Akcja zbierania nakrętek

KONKURSY

KONKURSY

Konkurs plastyczny „5 porcji warzyw, owoców, lub soku”

KONCERTY

KONCERTY

Koncerty edukacyjne

Podziękowanie

Podziękowanie