Galeria
REKRUTACJA DO NASZEGO PRZEDSZKOLA TRWA PRZEZ CAŁY ROK

Już od września w naszym przedszkolu w 3 salach zabaw będą bawiły się i uczyły trzy grupy: najmłodsza – BIEDRONECZKI ( 3 LATKI), średnia – ŻABKI ( 4 – LATKI) i najstarsza – MOTYLKI (5 i 6 LATKI). Tuż przed wakacjami przyjechały dla najstarszej grupy nowe meble: regały na zabawki, pomoce i książki oraz stoliki i krzesełka. Bardzo nam te starszaki urosły, więc wszystko muszą mieć większe. Na nowych półeczkach pojawiły się specjalne gry, pomoce i zabawki z którymi miło można spędzić czas. Do kącików zabaw w grupie biedronek i żabek wskoczyły nowe kolorowe foteliki, na których z pewnością miło będzie usiąść, odpocząć lub obejrzeć bajeczkę. W tych grupach również przybyły nowe gry, układanki i zabawki. W przedszkolnych łazienkach powiesiłyśmy nowe półeczki z wieszaczkami na ręczniki. Powstała również jeszcze jedna szatnia dla najstarszej grupy.

W przedszkolnym korytarzu pojawiły się szklane drzwi z domofonem.

1

Mamy nadzieję, że ułatwią komunikację z salami, jeszcze bardziej wpłyną na bezpieczeństwo i będą dobrą izolacją cieplną na zimowe dni. W celu jeszcze większego bezpieczeństwa dzieci podczas zabaw w ogródku zamontowana została druga furtka.

2

Przedszkole zakupiło również barierki i właśnie otrzymało zgodę na ich zamontowanie. Pojawią się one zaraz za główną furtką między drzewami. Droga przed przedszkolem jest ruchliwa, więc zamontowanie barierek wyraźnie poprawi bezpieczeństwo wychodzących z przedszkola dzieci. Nasze przedszkolaki mogą się już bawić na 3 niezależnych placach zabaw, każdy o trochę innym przeznaczeniu. Mamy więc nowe, ogrodzone boisko ze sztuczną trawą do gry w piłkę, hokeja oraz biegania, skakania itp.

3

Mamy także plac dla maluszków (również wyłożony trawą).

4

Na swoim miejscu pozostały huśtawki i duża zjeżdżalni, karuzela i piaskownica. Mamy nadzieję, że dla każdego starczy miejsca do wspaniałej zabawy w przedszkolnym ogrodzie. Zapraszamy do pełnej galerii zdjęć.

Facebook
szczepienia
szczepienia
UWAGA!
UWAGA!

Akcja zbierania nakrętek

KONKURSY
KONKURSY

Konkurs plastyczny „5 porcji warzyw, owoców, lub soku”

KONCERTY
KONCERTY

Koncerty edukacyjne

Podziękowanie
Podziękowanie